CLRAE Eesti delegatsiooni liikmed

16.04.19

Aasta Põhiliige Asendusliige
  Nimi Koda Nimi Koda
1993 Kongressi loomise ettevalmistuses osales Sulev Mäeltsemees      
  Teiste esindajate kohta andmed puuduvad      
1994 Tiit Vähi * (ELL)   Andres Pärt (ELL)  
  Jüri Võigemast ** (EMOL)   Riho Männik EOÜ aseesimees  
  Aivar Ojavere (EOÜ esimees)   Anti Kalvet (EOÜ)  
1995  Raivo Murd * (ELL)   Ain Saviauk (ELL)  
  Jüri Võigemast ** (EMOL)   Riho Männik (EOÜ aseesimees)  
  Aivar Ojavere (EOÜ esimees)   Anti Kalvet (EOÜ)  
1996 Raivo Murd * (ELL)   Ain Saviauk (ELL)  
  Jüri Võigemast ** (EMOL)   Riho Männik (EOÜ aseesimees)  
  Aivar Ojavere (EOÜ esimees)   Anti Kalvet (EOÜ)  
1997 Raivo Murd * (ELL)   Ain Saviauk (ELL)  
  Jüri Võigemast ** (EMOL esimees)   Riho Männik (EOÜ aseesimees)  
  Aivar Ojavere (EOÜ esimees)   Anti Kalvet (EOÜ)  
1998 Raivo Murd * (ELL)   Urmas Sukles (ELL)  
  Jüri Võigemast ** (EMOL)   Tiiu Meerits (EMOL)  
  Üllar Vahtramäe (EOÜ)   Jaak Herodes (EOÜ)  
1999 Andrus Ansip (ELL) CPL Urmas Sukles (ELL) CPL
  Jüri Võigemast ** (EMOL) CPL/CPR Tiiu Meerits (EMOL) CPR
  Toomas Välimäe * (EOÜ esimees) CPR/CPL Jaak Herodes (EOÜ) CPR
2000 Andrus Ansip (ELL) CPL Urmas Sukles (ELL) CPL
  Jüri Võigemast ** (EMOL) CPR Urmas Uustallo (EMOL) CPR
  Toomas Välimäe * (EOÜ aseesimees) CPL Jaak Herodes (EOÜ) CPL
2001 Andrus Ansip (ELL) CPL Urmas Sukles (ELL) CPL
  Jüri Võigemast ** (EMOL) CPR Saima Kalev (EOÜ) CPR
  Toomas Välimäe * (EOÜ) CPL Jaak Herodes (EOÜ) CPL
2002 Andrus Ansip (ELL) CPL Urmas Sukles (ELL) CPL
  Jüri Võigemast ** (EMOL) CPR Jaak Herodes (EOÜ) CPR
  Toomas Välimäe * / Neeme Suur (EOÜ) CPL Saima Kalev (EOÜ) CPL
2003 Andrus Ansip * (ELL) CPL Maret Maripuu (ELL) CPL
  Aivar Kaldjärv (EMOL) CPL Herko Sunts (EMOL) CPR
  Neeme Suur (EOÜ) CPR Saima Kalev (EOÜ) CPR
2004 AndrusAnsip * (ELL) CPL Andres Jaadla (ELL) CPL
  Saima Kalev(EMOL) CPL Maret Maripuu (ELL) CPR
  Herko Sunts (EMOL) CPR Neeme Suur / Jüri Lauter (EMOL) CPR
2005 Malle Vahtra * (ELL) CPL Andres Jaadla (ELL) CPL
  Saima Kalev (EMOL) CPL Maret Maripuu (ELL) CPR
  Herko Sunts (EMOL) CPR Jüri Lauter (EMOL) CPR
2006 Saima Kalev * (EMOL) CPL Neeme Suur (EMOL) CPR
  Jüri Landberg (EMOL) CPR Aadu Must (ELL) CPR
  Mihkel Juhkami (ELL) CPL Ott Kasuri (ELL) CPL
2007 Saima Kalev * (EMOL) CPL Neeme Suur (EMOL) CPR
  Jüri Landberg (EMOL) CPR Urve Tiidus (ELL) CPR
  Mihkel Juhkami (ELL) CPL Ott Kasuri (ELL) CPL
2008 Saima Kalev * (EMOL) CPL Jüri Morozov (EMOL) CPR
  Jüri Landberg (EMOL) CPR Kersti Sarapuu (ELL) CPR
  Mihkel Juhkami (ELL) CPL Ott Kasuri (ELL) CPL
2009 Saima Kalev * (EMOL) CPL Jüri Morozov (EMOL) CPR
  Jüri Landberg (EMOL) CPR Kersti Sarapuu (ELL) CPR
  Mihkel Juhkami (ELL) CPL Ott Kasuri (ELL) CPL
2010 Jüri Landberg* (EMOL) CPR Leo Aadel (EMOL) CPR
  Urve Palo (EMOL) CPL Kersti Sarapuu (ELL) CPR
  Mihkel Juhkami (ELL) CPL Urmas Sukles (ELL) CPL
2011 Jüri Landberg* (EMOL) CPL Leo Aadel (EMOL) CPR
  Urve Palo / Sirje Tobreluts (EMOL) CPL Kersti Sarapuu (ELL) CPR
  Mihkel Juhkami (ELL) CPL Urmas Sukles (ELL) CPR
2012 Jüri Landberg* (EMOL) CPL Leo Aadel (EMOL) CPR
  Sirje Tobreluts (EMOL) CPL Kersti Sarapuu (ELL) CPR
  Mihkel Juhkami (ELL) CPL Urmas Sukles (ELL) CPR
2013 Jüri Landberg* (EMOL) CPL Leo Aadel (EMOL) CPR
  Sirje Tobreluts (EMOL) CPL Kersti Sarapuu (ELL) CPR
  Mihkel Juhkami (ELL) CPL Urmas Sukles (ELL) CPR
2014 Jüri Landberg* (EMOL) / Leo Aadel* (EMOL) CPL Leo Aadel (EMOL) / Enel Liin (EMOL) CPR
  Sirje Tobreluts (EMOL) CPL Kersti Sarapuu (ELL) CPR
  Mihkel Juhkami (ELL) CPL Urmas Sukles (ELL) CPR
2015 Leo Aadel (EMOL) * CPL Enel Liin (EMOL) CPR
  Sirje Tobreluts (EMOL) CPL Urmas Sukles (ELL) CPR
  Mihkel Juhkami (ELL) CPL Kersti Sarapuu (ELL) CPR
2016 Leo Aadel (EMOL) * CPL Enel Liin (EMOL) CPR
  Sirje Tobreluts (EMOL) CPL Urmas Sukles (ELL) CPR
  Mihkel Juhkami (ELL) CPL Tarmo Tammiste (ELL) CPR
2016 Tarmo Tammiste (ELL) * CPR Leo Aadel (EMOL) CPR
  Pipi-Liis Siemann (ELL) CPL Sirje Tobreluts (EMOL) CPR
  Ott Kasuri (EMOL) CPL Mihkel Juhkami (ELL) CPL
2016 Tarmo Tammiste (ELL) * CPR Leo Aadel (EMOL) CPR
  Pipi-Liis Siemann (ELL) CPL Sirje Tobreluts (EMOL) CPR
  Ott Kasuri (EMOL) CPL Mihkel Juhkami (ELL) CPL
2017 Tarmo Tammiste (ELL) * CPR Leo Aadel (EMOL) CPR
  Pipi-Liis Siemann (ELL) CPL Sirje Tobreluts (EMOL) CPR
  Ott Kasuri (EMOL) CPL Mihkel Juhkami (ELL) CPL
2018 Tarmo Tammiste (ELL) * CPR Leo Aadel (EMOL) CPR
  Pipi-Liis Siemann (ELL) CPL Sirje Tobreluts (EMOL) CPR
  Ott Kasuri (EMOL) CPL Mihkel Juhkami (ELL) CPL
2019 Tarmo Tammiste (ELL) * CPR Leo Aadel (EMOL) CPR
  Pipi-Liis Siemann (ELL) CPL Sirje Tobreluts (EMOL) CPR
  Ott Kasuri (EMOL) CPL Mihkel Juhkami (ELL) CPL
  * - delegatsiooni juht  
  ** - delegatsiooni sekretär (2003.a Irja Alakivi, alates 2004.a Kaimo Käärmann-Liive, mõl. ELL)  
  CPL - Kohalike omavalitsuste koda    
  CPR - Regionaalsete omavalitsuste koda (Eestil puudub alates 2000.a hääleõigus)