Kontakt

Eesti Linnade ja Valdade Liit
Roosikrantsi 12/1, II korrus
Tallinn 10119
Tel: +372 60 43 001
Reg. nr. 80185947
 
Töötajate kontaktid:
Nimi Ametikoht E-mail Telefon   
Jüri Võigemast Tegevdirektor Juri.Voigemast@elvl.ee

60 43 014

mob: 56 473 498

Inga Köster  Juhiabi Inga.Koster@elvl.ee

60 43 001

mob: 52 86 974

Jan Trei Asedirektor

Jan.Trei@elvl.ee

 

60 43 006

mob: 51 688 06

Toivo Riimaa Asedirektor Toivo.Riimaa@elvl.ee

60 43 016

Ott Kasuri Arendusjuht Ott.Kasuri@elvl.ee

60 43 013

mob: 51 79 788

Hille Ilves Nõunik Hille.Ilves@elvl.ee 60 43 010
Kaimo Käärmann-Liive Nõunik Kaimo.Kaarmann-Liive@elvl.ee 60 43 003
Kalle Toomet Nõunik Kalle.Toomet@elvl.ee 60 43 009
Krista Kupits Nõunik Krista.Kupits@elvl.ee 60 43 008
Mailiis Kaljula Nõunik Mailiis.Kaljula@elvl.ee

60 43 004

mob: 56 62 1771

Marliis Rettau Nõunik Marliis.Rettau@elvl.ee 60 43 007
Märt Moll Nõunik Mart.Moll@elvl.ee

60 43 011

mob: 52 37 310

Sirje Ludvig Nõunik Sirje.Ludvig@elvl.ee

60 43 002

mob: 50 23 000

Tiina Üksvärav Nõunik Tiina.Uksvarav@elvl.ee

60 43 017

mob: 53 44 3101

Henri Pook KOV IKT Kompetentsikeskuse
spetsialist ja projektijuht
Henri.Pook@elvl.ee mob: 51 69 291
Nevel Paju KOV IKT Kompetentsikeskuse
spetsialist
Nevel.Paju@elvl.ee mob:53 48 3576
Ene Millert raamatupidaja Ene.Millert@elvl.ee 60 43 005
Tiiu Madal ELVL Brüsseli esindaja  Tiiu.Madal@elvl.ee

mobiil Belgias: + 32 49 707 10 83

tel. Brüsseli kontoris: + 32 2 21 38 220

tel. ELL büroos: 60 43 012

 

Eesti Linnade ja Valdade Liidu Brüsseli esindus:

Square de Meeûs 1 (asukoht kaardil)

4. korrus

B-1000 Brussels

Belgium

faks: +32 2 25 50 12 95

e-post: brussel@elvl.ee