Omavalitsusliitude Koostöökogu + esindajad läbirääkimiste töörühmades (2010 läbirääkimised)

ELL-i esindajad Omavalitsusliitude Koostöökogus:

Põhiliikmed:
Urmas Kruuse, Tartu linnapea
Ingrid Danilov, Haapsalu linnapea
Kersti Sarapuu, Paide linnapea
Taavi Aas, Tallinna aselinnapea

Asendusliikmed:
Urve Tiidus, Kuressaare linnapea
Ain Kiviorg, Sillamäe linnapea
Viktor Svjatõ¨ev, Jõgeva linnapea
Angelika Kallakmaa-Kapsta, Tallinna abilinnapea nõunik

EMOL-i esindajad esindajad Omavalitsusliitude Koostöökogus:

Põhiliikmed:
Kurmet Müürsepp, EMOL-i esimees
Ivar Tedrema, Kambja vallavanem
Ülle Erman, Taebla vallavanem  
Jüri Landberg, Rägavere vallavanem

Asendusliikmed:
Kalevi Kaur, Kolga-Jaani vallavanem
Jüri Ellram, Imavere vallavanem
Märt Moll, EMOL-i nõunik
Raimu Aardam, Orissaare vallavanem

Läbirääkimiste töörühmades ELL ja EMOL esindajad 

Hariduse ja noorsoovaldkonna töörühm 
ELL:
Urmas Aava, Häädemeeste vallavanem
Andres Pajula, Tallinna Haridusameti juhataja
Tiina Kasema, Sillamäe Linnavalitsuse haridus- ja kultuuriosakonna juhataja
Juta Alev, Kärdla Linnavalitsuse haridus-, kultuuri- ja spordinõunik
Hille Ilves, ELL büroo nõunik

EMOL:
Vello Jõgisoo, Kose vallavanem, töörühma kaasesimees
Toivo Tõnson, Põltsamaa vallavanem
Peeter Sibul, Meremäe vallavanem
Kalevi Kaur, Kolga-Jaani vallavanem
Endel Lepik, Viimsi abivallavanem

Kultuuri ja spordivaldkonna töörühm 
ELL:
Innar Mäesalu, Võru
Anu Kivilo, Tallinn
Jüri Sasi, Tartu
Margit Ots, Saue
Hille Ilves ELL büroo nõunik

EMOL:

Rahanduse- ja maksupoliitika töörühm 
ELL:
Urmas Kruuse, Tartu linnapea
Katrin Kendra, Tallinna Linnakantselei, Finantsteenistus, finantsdirektor
Karin Jaanson, Tartu abilinnapea
Martin Schwindt, Haapsalu abilinnapea
Tiit Kirss, ELL büroo

EMOL:

Töö, sotsiaal- ja tervishoiu töörühm 
ELL:
Helmen Kütt, Viljandi
Uku Torjus, Tallinn
Ingrid Danilov, Haapsalu linnapea
Sirje Kree, Tartu
Hille Ilves, ELL büroo

EMOL:

Transpordi, teede töörühm 
ELL:
Viktor Svjatõ¨ev, Jõgeva linnapea
Ain Valdmann, Tallinna Kommunaalamet, ameti juhataja
Rein Triisa, Viljandi
Kaido Ivask, Paide
Tiit Kirss ELL büroo

EMOL:

Keskkonna ja  maaküsimuste töörühm 
ELL:
Allar Aron, Kunda linnapea
Aivar Nigol, Võru
Viktor Svjatõ¨ev, Jõgeva linnapea
Arvo Käärd, Tallinn
Irja Alakivi, ELL büroo
Aare Heinvee, Rapla vallavanem
Anto Ili, Tartu
Alo Brandt, Tallinn
Kersti Sarapuu, Paide linnapea
Tiit Kirss, ELL büroo

EMOL:

IKT töörühm 
ELL:
Väino Olev, Tallinna Linnakantselei, Infotehnoloogia teenistus, infotehnoloogia direktor
Orm Valtson, Saue linnapea
Jüri Mölder, Tartu linnasekretär
Kaimo Käärmann-Liive, ELL büroo

EMOL: