Omavalitsusliitude Koostöökogu + esindajad läbirääkimiste töörühmades (2011 läbirääkimised)

OMAVALITSUSLIITUDE KOOSTÖÖKOGU LIIKMED:


Eesti Linnade Liidu esindajad
Põhiliikmed:
Taavi Aas, ELL esimees, Tallinna abilinnapea
Mihkel Juhkami, ELL aseesimees, Rakvere Linnavolikogu esimees
Toomas Sonts, Vändra alevivanem
Rannar Vassiljev, Rakvere linnapea
Urmas Sukles, Haapsalu linnapea

Asendusliikmed:
Orm Valtson, Saue linnapea
Andrus Saare, ELL aseesimees, Kohila vallavanem
Kersti Sarapuu, Paide linnapea
Angelika Kallakmaa-Kapsta, Tallinna Linnakantselei, Halduskorralduse büroo vanemspetsialist

Eesti Maaomavalitsuste Liidu esindajad
Põhiliikmed:
Jüri Landberg, EMOLi esimees, Rägavere vallavolikogu liige
Ivar Tedrema, EMOLi aseesimees, Kambja vallavanem
Kadri-Aija Viik, Surju vallavolikogu esimees
Vello Jõgisoo, EMOLi aseesimees, Kose vallavanem

Asendusliikmed:
Kurmet Müürsepp, Antlsa vallavolikogu esimees
Aivar Luts, Kanepi vallavanem
Andrus Blok, Rakke vallavanem
Kaido Kaasik, Valjala vallavanem

HARIDUSE JA NOORSOOVALDKONNA TÖÖRÜHM:


Eesti Linnade Liidu poolt:
Ain Suurkaev, Rakvere abilinnapea
Andres Pajula,  Tallinna Haridusameti juhataja
Tiina Kasema,  Sillamäe Linnavalitsuse haridus- ja kultuuriosakonna juhataja 
Helle Kajaste, Jõgeva Linnavalitsuse haridustöö peaspetsialist 
Hille Ilves, Eesti Linnade Liidu nõunik

Eesti Maaomavalitsuste Liidu poolt:
Vello Jõgisoo, Kose vallavanem
Toivo Tõnson, Põltsamaa vallavanem
Peeter Sibul, Meremäe vallavanem
Kuno Rooba, Saku vallavanem
Taimi Saarma, Eesti Maaomavalitsuste Liidu haridusnõunik

 

KESKKONNA JA MAAKÜSIMUSTE TÖÖRÜHM:


Eesti Linnade Liidu esindajad:
Allar Aron, Kunda linnapea
Kersti Sarapuu, Paide linnapea
Kalmer Lain, Jõgeva linnapea
Arvo Käärd, Tallinna Keskkonnaameti juhataja
Margus Hanson, Tartu abilinnapea
Aivar Nigol, Võru Linnavalitsus, arendusosakonna juhataja
Aare Heinvee, Rapla vallavolikogu majanduskomisjoni esimees 
Alo Brandt, Tallinna Linnavaraamet, linnavarade osakonna juhataja 
Irja Alakivi, Eesti Linnade Liidu konsultant
Tiit Kirss, Eesti Linnade Liidu nõunik

Eesti Maaomavalitsuste Liidu esindajad:
Kadri-Aija Viik, Surju vallavolikogu esimees
Aivar Luts, Kanepi vallavanem
Urve Erikson, Tudulinna vallavolikogu esimees
Hardi Murula,    Maidla vallavanem
Merle Pussak, Kose abivallavanem-maanõunik
Agu Kasetalu, Konguta vallavolikogu liige
Mart Mäemets, Paide abivallavanem
Aivar Kroon, Noarootsi vallavanem
Peeter Saldre, Roosna-Alliku vallavanem

KULTUURI- JA SPORDIVALDKONNA TÖÖRÜHM:


Eesti Linnade Liidu poolt:
Anu Kivilo, Tallinna Kultuuriväärtuste Ameti juhataja
Leelo Suidt, Elva Linnavolikogu esimees
Margit Ots, Saue Linnavalitsuse kultuuri-, haridus- ja spordivaldkonna peaspetsialist
Ülle Vapper, Halinga vallavanem
Hille Ilves, Eesti Linnade Liidu nõunik

Eesti Maaomavalitsuste Liidu poolt:
Andrus Blok, Rakke vallavanem
Peeter Sibul, Meremäe vallavanem
Aivar Luts, Kanepi vallavanem
Vilja Alamaa, Are Vallavolikogu esimees
Taimi Saarma, Eesti Maaomavalitsuste Liidu haridusnõunik 

TRANSPORDI JA TEEDE TÖÖRÜHM:


Eesti Linnade Liidu esindajad:
Ivar Unt, Valga linnapea
Mart Järvik, Järvakandi vallavanem
Ain Valdmann, Tallinna Kommunaalameti juhataja
Rein Triisa, Viljandi abilinnapea
Kaido Ivask, Paide abilinnapea
Tiit Kirss, Eesti Linnade Liidu nõunik

Eesti Maaomavalitsuste Liidu esindajad:
Ivar Tedrema, Kambja vallavanem
Aare Aunap, Tabivere vallavanem
Kaido Kaasik, Valjala vallavanem
Endel Lepik, Viimsi abivallavanem 
Olev Peetris, Taebla valla ehitus- ja kommunaalnõunik 

RAHANDUSE JA MAKSUPOLIITIKA TÖÖRÜHM:


Eesti Linnade Liidu esindajad:
Kersti Sarapuu, Paide linnapea
Karin Jaanson, Tartu abilinnapea
Katrin Kendra, Tallinna linna finantsdirektor
Martin Schwindt, Haapsalu linna finantsjuht
Tiit Kirss, Eesti Linnade Liidu nõunik

Eesti Maaomavalitsuste Liidu esindajad:
Jüri Landberg, Rägavere vallavolikogu liige
Ivar Tedrema, Kambja vallavanem
Kurmet Müürsepp, Antsla vallavolikogu esimees
Ott Kasuri, Eesti Maaomavalitsuste Liidu tegevdirektor
Märt Moll, Eesti Maaomavalitsuste Liidu rahandusnõunik 

TÖÖ, SOTSIAAL- JA TERVISHOIUVALDKONNA TÖÖRÜHM


Eesti Linnade Liidu esindajad:
Helmen Kütt, Viljandi Sotsiaalameti juhataja
Uku Torjus, Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti hoolekandeosakonna juhataja
Sirje Kree, Tartu Linnavalitsus, Tervishoiuosakonna juhataja
Sirli Tammiste, Jõhvi Vallavalitsuse sotsiaalosakonna juhataja 
Hille Ilves, Eesti Linnade Liidu nõunik

Eesti Maaomavalitsuste Liidu esindajad:
Kurmet Müürsepp, Antsla vallavolikogu esimees
Kaido Kaasik, Valjala vallavanem
Kalle Toomet, Kehtna vallavanem
Marianne Hermann, Võrumaa Omavalitsuste Liidu sotsiaalnõunik 
Rünno Lass, Sihtasutus Koeru Hooldekeskus juhataja
Mailiis Kaljula, Eesti Maaomavalitsuste Liidu sotsiaalnõunik

INFO- JA KOMMUNIKATSIOONITEHNOLOOGIA TÖÖRÜHM


Eesti Linnade Liidu esindajad:
Väino Olev, Tallinna Linnakantselei infotehnoloogia direktor
Orm Valtson, Saue linnapea
Jüri Mölder, Tartu linnasekretär
Kaimo Käärmann-Liive, Eesti Linnade Liit, konsultant

Eesti Maaomavalitsuste Liidu esindajad:
Ott Kasuri, Eesti Maaomavalitsuste Liidu tegevdirektor
Märt Moll, Eesti Maaomavalitsuste Liidu rahandusnõunik