Omavalitsusliitude Koostöökogu + esindajad läbirääkimiste töörühmades (2013. a eelarveläbirääkimised)

OMAVALITSUSLIITUDE KOOSTÖÖKOGU LIIKMED:


Eesti Linnade Liidu esindajad
Põhiliikmed:
Taavi Aas, ELL esimees, Tallinna abilinnapea
Mihkel Juhkami, ELL aseesimees, Rakvere Linnavolikogu esimees
Toomas Sonts, Vändra alevivanem
Kalev Härk, Valga linnapea
Urmas Sukles, Haapsalu linnapea

Asendusliikmed:
Alar Mutli, Rapla vallavanem
Mart Järvik, ELL aseesimees, Järvakandi vallavanem
Kersti Sarapuu, Paide linnavolikogu esimees
Angelika Kallakmaa-Kapsta, Tallinna Linnakantselei, konsultant

Eesti Maaomavalitsuste Liidu esindajad
Põhiliikmed:
Jüri Landberg, EMOLi esimees, Rägavere vallavolikogu liige
Ivar Tedrema, EMOLi aseesimees, Kambja vallavanem
Kadri-Aija Viik, Surju vallavolikogu esimees
Vello Jõgisoo, EMOLi aseesimees, Kose vallavanem
Kurmet Müürsepp, Antsla vallavolikogu esimees

Asendusliikmed:
Aivar Luts, Kanepi vallavanem
Andrus Blok, Rakke vallavanem
Toivo Tõnson, Põltsamaa vallavanem

HARIDUSE JA NOORSOOVALDKONNA TÖÖRÜHM:


Eesti Linnade Liidu poolt:
Ain Suurkaev, Rakvere abilinnapea
Andres Pajula,  Tallinna Haridusameti juhataja
Tiina Kasema,  Sillamäe Linnavalitsuse haridus- ja kultuuriosakonna juhataja 
Helle Kajaste, Jõgeva Linnavalitsuse haridustöö peaspetsialist 
Tarmo Kruusimäe, Tallinna Linnavolikogu liige
Hille Ilves, Eesti Linnade Liidu nõunik

Eesti Maaomavalitsuste Liidu poolt:
Vello Jõgisoo, Kose vallavanem
Toivo Tõnson, Põltsamaa vallavanem
Peeter Sibul, Veriora vallavolikogu liige, Puhja vallavanem
Arno Peksar, Hanila vallavanem
Taimi Saarma, Eesti Maaomavalitsuste Liidu haridusnõunik

 

KESKKONNA JA MAAKÜSIMUSTE TÖÖRÜHM:

Eesti Linnade Liidu esindajad:
Allar Aron, Kunda linnapea
Kersti Sarapuu, Paide linnavolikogu esimees
Kalmer Lain, Jõgeva linnapea
Eha Võrk, Tallinna abilinnapea
Alar Mutli, Rapla vallavanem
Raimond Tamm, Tartu abilinnapea
Otto Popel, Tallinna keskkonnaameti juhataja
Aivar Nigol, Võru Linnavalitsus, arendusosakonna juhataja
Alo Brandt, Tallinna Linnavaraamet, linnavarade osakonna juhataja
Irja Alakivi, Eesti Linnade Liidu konsultant
Tiit Kirss, Eesti Linnade Liidu nõunik

Eesti Maaomavalitsuste Liidu esindajad:
Kadri-Aija Viik, Surju vallavolikogu esimees
Aivar Luts, Kanepi vallavanem
Urve Erikson, Tudulinna vallavolikogu esimees
Hardi Murula, Maidla vallavanem
Merle Pussak, Kose abivallavanem-maanõunik
Agu Kasetalu, Konguta vallavolikogu liige
Mart Mäemets, Paide abivallavanem
Peeter Saldre, Roosna-Alliku vallavanem

KULTUURI- JA SPORDIVALDKONNA TÖÖRÜHM:


Eesti Linnade Liidu poolt:
Anu Kivilo, Tallinna Kultuuriväärtuste Ameti juhataja
Leelo Suidt, Elva Linnavolikogu esimees
Margit Ots, Saue Linnavalitsuse kultuuri-, haridus- ja spordivaldkonna peaspetsialist
Ülle Vapper, Halinga vallavanem
Valdis Toomast, Saue Linnavolikogu esimees
Hille Ilves, Eesti Linnade Liidu nõunik

Eesti Maaomavalitsuste Liidu poolt:
Andrus Blok, Rakke vallavanem
Peeter Sibul, Veriora vallavolikogu liige, Puhja vallavanem
Aivar Luts, Kanepi vallavanem
Taimi Saarma, Eesti Maaomavalitsuste Liidu haridusnõunik 

TRANSPORDI JA TEEDE TÖÖRÜHM:


Eesti Linnade Liidu esindajad:
Enno Fels, Keila abilinnapea 
Mart Järvik, Järvakandi vallavanem
Ain Valdmann, Tallinna Kommunaalameti juhataja
Rein Triisa, Viljandi abilinnapea
Kaido Ivask, Paide linnapea
Tiit Kirss, Eesti Linnade Liidu nõunik

Eesti Maaomavalitsuste Liidu esindajad:
Ivar Tedrema, Kambja vallavanem
Aare Aunap, Tabivere vallavanem
Endel Lepik, Viimsi abivallavanem
Olev Peetris, Taebla valla Ehitus- kommunaalnõunik
Jüri Ott, Kullamaa vallavanem
Märt Moll, EMOLi rahandusnõunik


RAHANDUSE JA MAKSUPOLIITIKA TÖÖRÜHM:


Eesti Linnade Liidu esindajad:
Kersti Sarapuu, Paide linnavolikogu esimees
Karin Jaanson, Tartu abilinnapea
Katrin Kendra, Tallinna linna finantsdirektor
Martin Schwindt, Haapsalu linna finantsjuht
Tiit Kirss, Eesti Linnade Liidu nõunik

Eesti Maaomavalitsuste Liidu esindajad:
Jüri Landberg, Rägavere vallavolikogu liige
Ivar Tedrema, Kambja vallavanem
Kurmet Müürsepp, Antsla vallavolikogu esimees
Ott Kasuri, Eesti Maaomavalitsuste Liidu tegevdirektor
Märt Moll, Eesti Maaomavalitsuste Liidu rahandusnõunik 

TÖÖ, SOTSIAAL- JA TERVISHOIUVALDKONNA TÖÖRÜHM


Eesti Linnade Liidu esindajad:
Eike Käsi, Keila abilinnapea
Tarmo Kurves, Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti hoolekandeosakonna juhataja
Sirje Kree, Tartu Linnavalitsus, Tervishoiuosakonna juhataja
Sirli Tammiste, Jõhvi Vallavalitsuse sotsiaalosakonna juhataja 
Hille Ilves, Eesti Linnade Liidu nõunik

Eesti Maaomavalitsuste Liidu esindajad:
Kurmet Müürsepp, Antsla vallavolikogu esimees
Kalle Toomet, Kehtna vallavanem
Marianne Hermann, Võrumaa Omavalitsuste Liidu sotsiaalnõunik 
Rünno Lass, Sihtasutus Koeru Hooldekeskus juhataja
Mailiis Kaljula, Eesti Maaomavalitsuste Liidu sotsiaalnõunik

INFO- JA KOMMUNIKATSIOONITEHNOLOOGIA TÖÖRÜHM


Eesti Linnade Liidu esindajad:
Väino Olev, Tallinna Linnakantselei infotehnoloogia direktor
Margus Värton, Tartu Linnavalitsuse infotehnoloogia teenistuse juhataja
Anu Tanila, Kuressaare Linnavalitsuse infotehnoloogia nõunik
Aarne Pärtels, Narva Linnavalitsuse infotehnoloogia teenistuse vanemspetsialist
Jüri Mölder, Tartu linnasekretär
Kaimo Käärmann-Liive, Eesti Linnade Liit, konsultant

Eesti Maaomavalitsuste Liidu esindajad:
Ott Kasuri, Eesti Maaomavalitsuste Liidu tegevdirektor
Märt Moll, Eesti Maaomavalitsuste Liidu rahandusnõunik
Jaan Oruaas, Anija vallavolikogu esimees