ELVL delegatsioon ja töörühmade liikmed 2020. a riigieelarve läbirääkimistel

Läbirääkmiste delegatsioon
Seisuga 14.05.2019

Hariduse ja noorsoovaldkonna töörühm
Kultuuri- ja spordivaldkonna töörühm
Rahanduse- ja maksupoliitika töörühm
Töö-, sotsiaal- ja tervise töörühm
Transpordi ja teede töörühm
Keskkonna ja maaküsimuste töörühm
Info- ja kommunikatsioonitehnoloogia töörühm
Lõimumise töörühm

Läbirääkmiste delegatsioon

Põhiliikmed:
Tiit Terik, Tallinna linnavolikogu esimees
Mihkel Juhkami, Rakvere linnavolikogu esimees
Urmas Klaas, Tartu linnapea
Priit Lomp, Kastre vallavanem
Kurmet Müürsepp, Antsla abivallavanem
Georg Pelisaar, Põlva vallavanem
Mart Võrklaev, Rae vallavanem

Asendusliikmed:
Anti Allas, Võru linnapea
Angelika Kallakmaa, Tallinna linnapea konsultant
Margus Lepik, Valga vallavanem
Rait Pihelgas, Järva vallavanem
Pipi-Liis Siemann, Türi vallavanem
Siim Suursild, Pärnu abilinnapea
Tarmo Tammiste, Narva linnapea
Üles

Hariduse ja noorsoovaldkonna töörühm
Triin Varek, Rakvere abilinnapea
Andres Pajula, Tallinna Haridusameti juhataja
Helle Kajaste, Jõgeva valla haridus- ja kultuuriosakonna juhataja
Larissa Degel, Narva LV Kultuuriosakonna juhataja asetäitja, haridusteenistuse juhataja
Andres Kampmann, Lääne-Nigula vallavolikogu liige
Helle Kahm, Saaremaa abivallavanem
Aivar Soe, Harku valla haridus- ja kultuuriosakonna juhataja
Riho Raave, Tartu LV haridusosakonna juhataja

Asendusliikmed: 
Piret Talur, Tartu LV kultuuriosakonna noorsooteenistuse juhataja
Arno Peksar, Lääneranna vallavolikogu esimees
Marika Saar, Elva abivallavanem
Merike Trumm, Viru-Nigula valla haridusjuht
Aimur Liiva, Kiili vallavanem
Tiina Oraste, Järva abivallavanem
Anneli Rants, Sillamäe Linnavalitsuse hariduse- ja kultuuriosakonna juhataja

Üles

Kultuuri- ja spordivaldkonna töörühm
Aini Härm, Tallinna Kultuuriameti juhataja
Anneli Rants, Sillamäe linnavalitsuse hariduse ja kultuuriosakonna juhataja
Marika Saar, Elva abivallavanem
Keio Soomelt, Viru-Nigula vallavalitsuse kultuuri- ja noorsootööjuht
Kalju Kertsmik, Järva vallavolikogu liige
Madis Kallas, Saaremaa vallavanem
Krista Dreger, Harku valla kultuuri ja spordispetsialist
Veljo Lamp, Tartu LV kultuuriosakonna sporditeenistuse juhataja

Asendusliikmed: 
Varje Paaliste, Lääne-Nigula valla kultuuri- ja spordinõunik
Urve Luht, Lääne-Harju abivallavanem
Aivo Normak, Tallinna Spordi- ja Noorsooameti juht

Üles

Rahanduse- ja maksupoliitika töörühm
Katrin Kendra, Tallinna linna finantsdirektor
Toomas Järveoja, Elva vallavanem
Kurmet Müürsepp, Antsla abivallavanem
Mikk Lõhmus, Lääne-Nigula vallavanem
Randar Lohu, Viimsi valla rahandusameti juhataja
Marili Niits, Saaremaa abivallavanem
Külli Lust, Tartu linnavalitsuse rahandusosakonna juhataja
Rait Pihelgas, Järva vallavanem
Siim Suursild, Pärnu abilinnapea

Asendusliikmed:
Vello Väinsalu, Haljala vallavolikogu esimees
Kaja Ferschel-Pärn, Jõgeva vallavalitsuse finantsjuh
Ivar Tedrema, Kambja abivallavanem
Vello Viiburg, Harku abivallavanem
Mikk Pikkmets, Lääneranna vallavanem
Margus Lepik, Valga vallavanem
Jaanus Saat, Lääne-Harju vallavanem

Üles

Töö-, sotsiaal- ja tervise töörühm
Vahur Keldrima, Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti juhataja
Kurmet Müürsepp, Antsla abivallavanem
Annika Kapp, Viru-Nigula vallavalitsuse sotsiaalvaldkonna juht
Kairi Avastu, Viimsi valla sotsiaal- ja tervishoiuameti juhataja
Mariel Kõrgemägi, Lääne-Nigula valla Sotsiaalhoolekande osakonna juhataja
Kairit Lindmäe, Saaremaa abivallavanem
Tiina Spitsõn, Harku valla sotsiaal-ja tervishoiuosakonna juhataja
Merle Liivak, Tartu LV sotsiaal-ja tervishoiuosakonna juhataja
Priit Lomp, Kastre vallvanem

Asendusliikmed:
Marika Saar, Elva abivallavanem
Katre Mägi, Järva valla sotsiaalosakonna juhataja
Katrin Glaase, Lääne-Harju valla sotsiaalosakonna juhataja

Üles

Transpordi ja teede töörühm
Ain Valdmann, Tallinna linna kommunaalameti juhataja
Heiki Hansen, Elva abivallavanem
Einar Vallbaum, Viru-Nigulavallavanem
Olev Peetris, Lääne-Nigula valla teede ja kommunaalnõunik
Ivar Tedrema, Kambja abivallavanem
Aivar Aru, Saaremaa vallavolikogu aseesimees
Rein Haak, Tartu LV linnamajanduse osakonna juhataja
Helle Salum, Järva valla teede spetsialist
Anti Allas, Võru linnapea

Asendusliikmed: 
Ergo Eesmaa, Harku valla arendus-ja haldusosakonna juhataja
Enno Kase, Valga asevallavanem
Ago Kokser, Lääne-Harju abivallavanem
Aivar Viidik, Hiiumaa vallavolikogu esimees
Enn Raadik, Põhja-Pärnumaa valla teedepetsialist
Üles

Keskkonna ja maaküsimuste töörühm
Eha Võrk, Tallinna abilinnapea
Alo Brandt, Tallinn Linnavaraameti linnamaade ja maakorralduse osakonna juhataja
Elena Sapp, Tallinna Keskkonnaameti juhataja asetäitja
Hegri Narusk, Elva vallamajandusosakonna juhataja
Marit Laast, Viru-Nigula vallavalitsuse planeerimis- ja maakorraldusspetsialist
Sven Tarto, Nõo vallavalitsuse keskkonnaosakonna juhataja
Mart Mäeker, Saaremaa abivallavanem
Taniel Vain, Harku valla planeerimis- ja ehitusosakonna juhataja
Ahti Karon, Järva vallavolikogu aseesimees
Külli Tammur, Lääne-Harju vallavolikogu esimees
Urmas Möldre, Valga vallavalitsuse ehitus- ja planeerimisteenistuse juhataja
Üles

Info- ja kommunikatsioonitehnoloogia töörühm
Martin Männil, Tallinna linna IT-direktor
Anu Tanila, Saaremaa valla IT-juht
Kaupo Kase,Viljandi vallavolikogu esimees
Kayvo Kroon, Elva valla IT-nõunik
Alexey Demin, Viru-Nigula valla IT-spetsialist
Heli Randes, Lääne-Nigula valla arendus- ja turundusjuht
Alari Laht, Harku valla IT-juht
Hannes Raimets, Rae valla IT-juht
Jaanus Saat, Lääne-Harju vallavanem
Mailiis Alt, Viimsi valla Arendusameti juht
Indrek Eensaar, Saue valla arendusosakonna juhataja esindaja
Henri Pook, ELVL, KOV IKT kompetentsikeskus

Üles

Lõimumise töörühm
Kaarel-Mati Halla, Tallinna Linnakantselei Linnasekretäri büroo koordinatsioonijuht
Urve Luht, Lääne-Harju vallavalitsuse noorsoo- ja kultuurispetsialist
Veikko Luhalaid, Narva-Jõesuu Linnavolikogu esimees;
Madis Lepajõe, Tartu abilinnapea
Eve East, Toila vallavanem
Helle Kahm, Saaremaa abivallavanem
Tarmo Tammiste, Narva linnapea
Anneli Rants, Sillamäe haridus- ja kultuuriosakonna juhataja
Kalmer Sarv, Valga abivallavanem
Einar Vallbaum, Viru-Nigula vallavanem
Andrea Eiche, Lüganuse vallavanem
Karro Külanurm, Põltsamaa abivallavanem
Üles