« Tagasi

Kuidas saame Ukrainat aidata?

  • Ukraina omavalitsuste abivajadused on kirjas platvormil Cities4Cities

Cities4Cities viib  kokku Ukraina kohalike omavalitsuste abivajadused  Euroopa kohalike omavalitsuste abipakkumistega, ehk  Ukraina kolleegid kohtuvad seal oma Euroopa kolleegidega. Cities4Cities  platvormi eesmärk on toetada Ukraina kohalike ja piirkondlike omavalitsuste juhte nende igapäevaste probleemide lahendamisel.

Platvormile registreerimiseks tuleb kõigepealt leida avalehekülje Cities4Cities.eu allosas link sign up, sisestada oma andmed, lisada e-postiaadress ja luua salasõna. Seejärel saadetakse teile kinnitus e-kirjaga ning saate sisse logida ja luua endale profiili.

Ukraina omavalitsused vajavad jätkuvalt ravimeid, meditsiiniseadmeid, toiduaineid, kütust, hügieenitarbeid, tehnilist ja kaitsevarustust territoriaalkaitseüksustele, samuti oskusteavet.

  • Euroopa Regioonide Komitee käivitas teabe- ja tugikeskuse

Veebipõhine piirkondade ja linnade teabe- ja tugikeskus on Regioonide Komitee Ukraina töörühma algatus. Selle peamine eesmärk on Ukraina vajaduste ja Euroopa abipakkumiste kokkuviimine. Kui olete omavalitsusest, mis on valmis pakkuma tuge, võtke ühendust aadressil SupportUkraine@cor.europa.eu

 

19.04.2022
Foto: Pixabay